Logo ZadbanyGrób
 

 

O nas

 

Poznaj nas

Sprzątanie grobów

Większość z nas chciałaby samodzielnie zaopiekować się miejscem ostatecznego spoczynku swoich Bliskich i czuje że sami zrobią to najlepiej. Jednak wiek, stan zdrowia lub duże odległości stają się przeszkodą i powodują że czujemy bezradność. Dlatego narodził się pomysł na świadczenie usług opieki nad grobami przez osoby mające doświadczenie w branży usług sprzątających. W ten sposób w 2018 roku powstał Zadbany Grób.

Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu w utrzymaniu miejsca pochówku waszych Bliskich w należytym porządku. Za naszym pośrednictwem możecie zadbać o czystość nagrobka i jego bezpośredniego otoczenia, o znicze i kwiaty, możecie posprzątać grób po pogrzebie, a także dokonać drobnych prac konserwacyjnych, a zimą zamówić odśnieżenie grobu i terenu wokół niego. Dajemy świadectwo troski i szacunku jakim Państwo darzycie zmarłych. Oprócz standardowych usług jesteśmy także otwarci na inne Państwa oczekiwania, odpowiadamy na każdą wiadomość i staramy się proponować możliwie najlepsze rozwiązania.

Sprzątanie grobów

Udokumentowaniem wykonanej pracy są zdjęcia, które przesyłamy do Państwa pocztą elektroniczną. Działamy w Warszawie i bliskich okolicach oferując zarówno usługi jednorazowe oraz całoroczną opiekę nad grobami w atrakcyjnych cenach. Przestrzegamy regulaminów obowiązujących na cmentarzach, mamy duże doświadczenie, a nasze usługi wykonujemy dokładnie i odpowiedzialnie.

Dzięki wysokiej jakości naszych usług cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych Klientów, którzy chętnie z nami współpracują i powierzają nam pod opiekę miejsca spoczynku swoich Bliskich. Dla naszych stałych Klientów oferujemy zniżki na wykonywane przez nas usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

NASZE STATYSTYKI

POSPRZĄTANYCH GROBÓW

UMYTYCH NAGROBKÓW

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

LATA DZIAŁALNOŚCI